1% - Stowarzyszenie Urologii Akademickiej
SUA_logo
Po męsku o zdrowiu

Szanowni Państwo,

z myślą o mężczyznach, Stowarzyszenie Urologii Akademickiej we współpracy z PKN ORLEN stworzyło poradnik „Dekalog Urologiczny Kierowcy”. Kierowcy to grupa zawodowa, która jest szczególnie narażona na wystąpienie chorób urologicznych, dlatego szczerze zachęcamy do poszerzenia wiedzy z zakresu działań profilaktycznych.

Poradnik powstał w ramach projektu „Po męsku o zdrowiu”, którego Partnerem Generalnym jest PKN ORLEN.

Pobierz poradnik

(29.11.2021 r.)
PKN ORLEN został Partnerem Generalnym "XII Warszawskie Seminarium NeuroUrologii" (11.12.2021r.), które jest organizowane w ramach projektu „Po męsku o zdrowiu”.

(27.11.2021 r.)
PKN ORLEN został Partnerem Generalnym "UroScrabble" (19-20.11.2021r.), które jest organizowane w ramach projektu „Po męsku o zdrowiu”.

(17.11.2021 r.)
PKN ORLEN został Partnerem Generalnym "VII Warszawskiego Seminarium UroRadioOnkologii" (15-16.10.2021r.), które jest organizowane w ramach projektu „Po męsku o zdrowiu”.

(14.10.2021 r.)


Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym rusza projekt „Po męsku o zdrowiu”, który jest owocem współpracy Stowarzyszenia Urologii Akademickiej działającym w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej oraz PKN ORLEN. Projekt ma na celu zwiększenie świadomości występowania chorób urologicznych wśród mężczyzn.

Partnerem Generalnym projektu „Po męsku o zdrowiu” jest PKN ORLEN.

(13.10.2021 r.)


Edukujemy ludzi medycyny

Edukujemy ludzi medycyny, aby podnieść jakość opieki medycznej w Polsce. Członkowie SUA to jedna z najlepiej wykształconych grup urologów w Polsce. Wyjeżdżamy na kongresy, aby podnosić nasze umiejetności. Zdobytą wiedzą dzielimy się z innymi, uczestnicząc w kongresach jako wykładowcy. Pracujemy naukowo, badając nowe sposoby leczenia. Przyświeca nam motto: Ucząc innych, uczymy siebie.

box1

Uczymy pacjentów

Uczymy pacjentów profilaktyki i radzenia sobie w chorobie. Nasi pacjenci są dla nas bardzo ważni. Wiemy jak trudnym wyzwaniem jest choroba, jak zmienia to nasze życie. Dlatego pomagamy nie tylko lecząc, ale i informując. Członkowie SUA są autorami licznych poradnikow dla pacjentów, prowadzą wykłady i pogadanki. Naszym mottem jest: Dobrze poinformowany pacjent lepiej zadba o swoje zdrowie.

box2

Polepszamy jakość życia

Bierzemy aktywny udział w opracowywaniu, adaptacji, rozwoju i wdrażaniu wytycznych, mających wpływ na polepszenie jakości życia Polek i Polaków. Grupa członków SUA to lekarze i naukowcy krytycznie oceniający rzeczywistość. Dlatego bierzemy udział w tworzeniu standardów postępowania, wytycznych. Dyskutujemy i ulepszamy codzienną praktykę. Wierzymy, że wprowadzanie standardów poprawia wyniki leczenia.

box3